Katarzyna Białecka

Hej,

nazywam się Katarzyna i wspieram przedsiębiorców w działaniach online.

Zawodowo już blisko dekadę jestem związana z marketingiem i PR-em głównie w Internecie. Obie dziedziny są sobie pokrewne i przez pewien czas zastanawiałam się, na którą stronę mocy powinnam przejść. Teraz już jestem pewna – marketing cyfrowy. W 2020 roku ukończyłam studia podyplomowe z E-marketingu.

Chętnie podzielę się zdobytą wiedzą w praktyce Twojego biznesu. 😉

Pracowałam już dla branży technologicznej (IT)usług medycznych, rękodzieła, architektury i designu. Konsultuję też działania branży beauty, ale nie boję się nowych wyzwań. Szczególnie dobrze odnajduję się też w tematach marketingu, rozwojowych, finansów osobistych, podróżowania czy parentingu.  

Wcześniej studiowałam socjologię. Interesuję się ekonomią behawioralną i neurobiologią – dostępne mi informacje wykorzystuję w praktyce. Lubię sprawdzać i testować różne rozwiązania. Nie boję się też podejścia Design Thinking w prowadzeniu projektów.

Katarzyna Białecka

Jak pracuję?

Oszczędzam swój czas i Klientów. Przede wszystkim zadaję dużo ważnych pytań o motywację i cele zleconych mi zadań, żeby móc je przygotować w sposób dający wymierne efekty. Nie lubię prac, które nie przynoszą wyników.

Cenię sobie i pielęgnuję proaktywność. Nie czekam na polecenia odgórne, ale sama wychodzę z inicjatywami, co można by usprawnić.

Jestem bardzo refleksyjna – i optymalizuję swoją pracę, kiedy tylko to możliwe. Niestety nie mogę powiedzieć, że nie popełniam błędów, bo i takie się zdarzają, ale szybko wyciągam wnioski. Na bieżąco śledzę postępy swoich działań, żeby w razie potrzeby móc je usprawnić. 

Lubię niezależność. Kiedy nad czymś pracuję, skupiam się na działaniu. Bez zbędnego owijania w bawełnę. Nowe wyzwania są siłą napędową moich działań. Dlatego czekam teraz na Ciebie. 

Zapewniam wszystko, czego potrzebujesz

Nie musisz się martwić o szukanie kolejnych wykonawców. Jeżeli potrzebujesz działań wykraczających poza moje kompetencje, dzięki uzbieranej sieci kontaktów zaproponuję odpowiednie osoby.

Uwalniam Twój czas


Czas, który dotąd spędzałeś nad zastanawianiem się nad strategią i komunikacją marki będzie teraz czasem, w którym możesz się skupić wyłącznie na rozwijaniu swoich produktów/usług, czyli na tym, co przynosi Ci bezpośrednią korzyść.

Traktuję Cię wyjątkowo

Każdą firmę traktuję wyjątkowo. Jestem przekonana, że komunikacja nawet w tej samej branży musi być także dostosowana do kultury organizacyjnej firmy. I to Ci gwarantuję.

Zobacz, co mówią Ci, z którymi współpracowałam

5/5
Katarzyna ma mnóstwo pomysłów. Sama zaproponowała stworzenie i prowadzenie strony www fundacji pro bono i chętnie udziela dodatkowych konsultacji.

Szczególnie doceniam jej profesjonalizm i to, że kiedy widzi jakieś możliwości rozwoju Fundacji, sama wychodzi z inicjatywą.
5/5
Praca Pani Katarzyny była wykonywana zawsze na bardzo wysokim poziomie - wnikliwie, inteligentnie, pomysłowo i starannie. Byłam bardzo zadowolona z przygotowanych przez nią tekstów, opracowań, strategii działania i raportów.

Jest osobą twórczą, a w dodatku obdarzoną lekkim piórem i umiejętnością tworzenia naprawdę ciekawych tekstów. Co jest równie istotne, pani Katarzyna pracuje szybko i sprawnie. Jest samodzielna i nie potrzebuje wielu wskazówek, jeśli chodzi o zakres wykonywanej pracy. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz jakieś pytania? Pisz śmiało!